Pristatymas

Pristatymo ir grąžinimo taisyklės

Pristatymas

1. Jūsų pateiktas užsakymas pradedamas gaminti ir išsiunčiamas per 7 – 14 darbo dienų tik po gauto mokėjimo (kitose pasaulio šalyse nuo 10 iki 18 darbo dienų).

2. Prekės siunčiamos per siuntų tarnybų „DPD“, „OMNIVA“ arba „LP Express“ paštomatus, todėl būtina nurodyti telefono numerį ir adresą.

3. Dėl pristatymo į užsienio šalis kreiptis el. paštu: jusu@dobiliukas.lt. Siuntiniai už Europos Sąjungos ribų iškeliauja suderinus abiems pusėms patogų gavimo būdą bei kainą.

Grąžinimas

1. Pirkėjas turi teisę per 14 dienų nuo prekės perdavimo jam, grąžinti prekę, jei ši netiko dėl kažkokių priežasčių. Visas siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas, grąžinama už prekę sumokėta suma (neįskaitant siuntimo išlaidų).

2. Pirkėjo reikalavimas grąžinti daiktus tenkinamas, jeigu daiktai nebuvo naudojami, nesugadinti bei nepraradę prekinės išvaizdos. Pirkėjas turi turėti įrodymus, patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš pardavėjo.

3. Jei persiuntimo metu prekė buvo sugadinta – grąžinsime pinigus (neįskaitant siuntimo išlaidų) ir prašysime pateikti nuotraukas su įrodymais. Grąžinama suma pervedama, kai prekė parkeliauja atgal tokioje pat būsenoje, kaip ir ši buvo išsiųsta.